فراز رول
پنج شنبه , ۲۱ تیر ۱۴۰۳
سرخط خبرها
خانه / محصولات / لیبل / لیبل میوه / فروش استثنایی لیبل میوه صادراتی

فروش استثنایی لیبل میوه صادراتی

فروش استثنایی لیبل میوه صادراتی در فروشگاه‌ها و محل‌هایی که برای فروش لیبل می‌ باشد انجام می پذیرد.

نمایندگی های مجاز که فروش انواع لیبل را در اختیار دارند می ‌توانند فروش استثنایی برای محصولات خود در نظر بگیرند و محصولات خود را به صورت ویژه به مشتریان خود عرضه کنند.

لیبل ها به خاطر اینکه امروزه نیاز اکثر مشاغل می‌باشد در تمام فروشگاه‌ها و مراکز مربوطه به چشم می‌خورد.

در این بین لیبل میوه نیز در اختیار باغداران و کشاورزان قرار می ‌گیرد تا بتوانند با مشخصات مختص به خود محصولات خود را به بازار عرضه و برای صادرات آماده کنند.

لیبل میوه چیست و چه کاربردی دارد؟

با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن صادرات و حتی افزایش انواع محصولات و تنوع محصول، استفاده از برچسب یا لیبل در تمام مشاغل جای خود را باز کرده است.

امروزه برای اینکه بتوانند اطلاعاتی در مورد محصولات خود به خریداران ارائه کنند از انواع لیبل استفاده می‌کنند که یکی از انواع آن لیبل میوه‌ای می‌باشد.

لیبل های میوه‌ای که از اسم آن مشخص است در معرفی میوه جات استفاده می‌شود که بیشتر بر روی میوه‌های صادراتی چسبانده شده و اطلاعات خاصی بر روی آن حک شده است.

این نوع لیبل ها در طرح و اندازه و مدل‌های مختلفی در بازار وجود دارد که هر مصرف کننده‌ای با هر نوع بودجه‌ای مالی می‌تواند لیبل مورد نیاز خود را تهیه کند.

بر روی این نوع لیبل ها، مطالبی نظیر محل تولید، شرکت تولیدکننده و کشور صادراتی، بارکد و شماره کدهای وزارت بهداشت، تاریخ برداشت و غیره ثبت می‌شود.

لیبل های میوه‌ای صادراتی از جنس چیست؟

لیبل های میوه‌ای در سه نوع جنس متفاوت تولید می‌شود که به ترتیب زیر می‌باشند.

  • کاغذی
  • پی وی سی
  • متالایز

لیبل های کاغذی بیشترین مصرف را در تهیه این نوع لیبل دارند.

برای اینکه بتوان از لیبل های کاغذی بر روی میوه‌ها استفاده کرد بر روی آن‌ها از یو وی و یا سلفون استفاده می‌کنند تا جذب آب و رطوبت در آن نباشد.

لیبل های پی وی سی که از ضخامت بالایی برخوردار می‌باشد و از نظر ظاهری به دلیل براق بودن مورد توجه مصرف کننده قرار می‌گیرد.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که لیبل های پی وی سی به دلیل نوع جنس آن از نفوذ آب بدون استفاده از یو وی و سلفون مقاومت می‌کند.

در مورد جنس متالایز لیبل، استفاده کمتری نسبت به دو جنس قبلی دارد.

از جنس پی وی سی و متالایز بیشتر برای لیبل میوه صادراتی استفاده می کنند.

نحوه چاپ لیبل های میوه‌ای صادراتی چگونه است؟

در چاپ لیبل میوه ای می‌توان چاپ را به دو شکل متفاوت انجام داد که یکی از آن ها چاپ صنعتی می‌باشد.

چاپ صنعتی در سه نوع زیر انجام می‌گیرد.

  • فلکسو
  • افست 
  • هیلوگراور

برای انجام چاپ‌ های فوق نیاز است که دستگاه‌های صنعتی در اندازه‌های بزرگ تهیه شود که فقط می‌توان در شرکت‌ها و تولیدی‌های بزرگ از آن‌ها استفاده کرد.

نوع دیگر چاپ که هزینه کمتر و محل نصب کوچکتری برای راه اندازی نسبت به چاپ صنعتی نیاز دارد چاپ تک رنگ و نیمه صنعتی می‌باشد که بر خلاف نوع صنعتی نیاز به دستگاه‌های بزرگ ندارد و می‌توان در کارگاه‌های کوچک، انباری و حتی در حیاط و یا پارکینگ منزل از آن استفاده کرد.

تنها ایرادی که می‌توان به این نوع چاپ گرفت این است که شما فقط با استفاده از ریبون های مختلف می‌توانید چاپ انجام دهید و تنها در یک رنگ قادر به انجام چاپ می باشید، چرا که این دستگاه‌ها قادر نیستند چاپ در رنگ‌های مختلف را انجام بدهند.

چاپ لیبل های میوه‌ای را می‌توان به دو صورت رولی و شیتی تهیه کرد.

نکته : در چاپ لیبل های میوه ای بخاطر اینکه برچسب ها به صورت کوچک و انگشتی می باشند از چاپ فلکسو بیشتر استفاده می شود.

آیا برای لیبل های میوه‌ای طراحی های مختلف انجام می‌شود؟

در طراحی لیبل ها، به سلیقه مصرف کنندگان توجه ویژه‌ای می‌شود.

برای تهیه و تولید انواع لیبل به خصوص لیبل های میوه‌ای صادراتی، می‌توان طرح‌های مختلفی را به چاپ رسانید.
این نوع لیبل ها در انواع طرح‌ها و فقط در چهار رنگ قابل اجرا می‌باشد.

این طرح‌ها با توجه به نیازهای مشتری تولید می‌شود و اندازه و سایز آن نیز به محل مورد نیاز که برای چسباندن لیبل در نظر گرفته شده است بستگی دارد.

طراحی روی لیبل یکی از مواردی است که در ظاهر و جلب توجه مشتری مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد که به آن دقت زیادی می شود.

موضوع دیگری که در طراحی باید به آن توجه شود اندازه مناسب لیبل برای درج اطلاعات مورد نیاز است که قادر باشید موارد مهم در مورد محصول را روی آن حک کنید.

آیا می توان لیبل میوه‌ای را خورد؟

لیبل های میوه‌ای تولید شده از جنس کاغذی و پی وی سی می‌باشند که از مواد شیمیایی تشکیل شده است.

این لیبل ها قابل خوردن نمی‌باشند و برای بدن نیز مضر هستند.

در بعضی موارد گفته می شود که این لیبل ها قابل خوردن هستند که سخت در اشتباه می باشند چرا که این لیبل ها از موادی تشکیل شده است که برای سلامتی مضر می باشد.

در بعضی مراکز تولید لیبل خارج کشور، برچسب ها از موادی تهیه می شوند که قابل خوردن می باشند ولی در همه موارد این گونه نمی باشد پس نباید به خاطر یک خطا به سلامتی خود آسیب بزنید.

نحوه استفاده از لیبل میوه چگونه است؟

برای اینکه بتوان لیبل های میوه‌ای را بر روی محصولات قرار داد از دو روش می‌توان استفاده کرد.

در روش اول که با استفاده از دست انجام می شود و به روش دستی شناخته شده است، در روش دوم به وسیله ی دستگاه اتوماتیک انجام پذیر می باشد.

در روش‌های دستی که با جدا کردن لیبل از روی صفحه و چسباندن آن بر روی میوه انجام می‌شود، زمان زیادی لازم است تا بتوان بر روی همه آن‌ها لیبل چسبانده شود.

به همین دلیل کمتر از این روش استفاده می‌شود.

در روش اتوماتیک که به صورت خودکار انجام پذیر است با سرعت بیشتر و در زمان کمتری چسباندن لیبل امکان پذیر می‌باشد.

آیا لیبل میوه بر فروش محصول تاثیر گذار است؟

در بخش‌های قبل بیان شد که لیبل ها در فروش بهتر محصول تأثیر گذار می‌باشد چرا که خریداران در لحظه ی اول به طرح و برچسب روی محصول دقت می‌کنند و از اطلاعاتی که بر روی محصول حک شده است استفاده می‌کنند که یکی از مهم ترین این موارد ثبت کد بهداشت می‌باشد که از طرف وزارت بهداشت و کنترل کیفیت بر روی میوه‌ها ثبت می‌شود.

به همین جهت استفاده از این نوع لیبل بر روی میوه‌ها نشان گر اعتبار و کیفیت محصول می‌باشد و مصرف کننده با خیال آسوده و اطمینان از آن‌ها خریداری می‌کند.

آیا امکان ارسال لیبل میوه به تمام نقاط کشور می باشد؟

در سال‌های اخیر که لیبل ها مورد استفاده در صنعت قرار گرفته‌اند شرکت‌های تولیدی زیادی در تمام نقاط کشور اقدام به تهیه و تولید محصولات مختلف لیبل کرده‌اند که لیبل میوه‌ای صادراتی جز این محصولات می‌باشد که هم اکنون در شرکت‌های تولیدی تهیه می‌شود.

در صورتی که در شهر و یا محلی که مورد نیاز است دسترسی به لیبل های میوه ای وجود نداشته باشد می‌توان از شهرهای دیگر اقدام به خرید اینترنتی کرد و یا اینکه به صورت تلفنی و یا حضوری از شرایط ارسال و قیمت‌ها اطلاع پیدا کرده و سفارش خود را ثبت نمایند.

روش های فروش لیبل میوه صادراتی

فروش لیبل میوه صادراتی، در تمام شرکت‌های تولیدی، فروشگاه ها، نمایندگی ها مجاز و غیره انجام می‌گیرد.

مصرف کنندگان می‌توانند با مراجعه به این مراکز اقدام به خرید نمایند، در صورتی که قصد دارند خرید خود را به صورت سفارشی انجام دهند می‌توان از شرکت‌هایی که فروش بدون واسطه دارند اقدام کنند و طرح مورد نظر را تحویل بدهند و با توجه به سایز و تیراژ اقدام به خرید نمایند.

فروش لیبل ها در بعضی شرایط و در بعضی فروشگاه‌ها به صورت ویژه و با تخفیف انجام می‌گیرد که مصرف کننده می‌تواند با مراجعه به آنها با قیمت کمتری اقدام به خرید نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فراز رول
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com