فراز رول
دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
سرخط خبرها
خانه / محصولات / لیبل حرارتی (Thermal Label) / بازار اینترنتی فروش رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰

بازار اینترنتی فروش رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰

امروزه رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ به سادگی و از طریق فروشگاه های متعدد اینترنتی قابل خرید است. این رول ها در انواع سایزهای مختلف از جمله سایز ۳ در ۵ سانتی متر در این سایت های اینترنتی به فروش می رسند.

خرید رول لیبل حرارتی سایز 3050

رول لیبل حرارتی یکی از انواع لیبل است که چاپ بر روی آن بر اثر حرارت دستگاه پرینتر صورت می گیرد و نیازی به ریبون برای چاپ ندارد به همین دلیل استفاده از این لیبل مقرون به صرفه تر نیز می باشد.

برچسب چیست و چه کاربردی دارد؟

برچسب‌ها به صورت معمول از سه بخش تشکیل می‌شوند که شامل زیره، رویه و چسب می‌شود. برچسب‌ها را بر اساس جنس رویه به اقسام مختلفی تقسیم می‌کنند. برچسبی که رویه کاغذی داشته باشد برچسب کاغذی می‌گویند و در صورتی که از پلاستیک استفاده شود برچسب پی وی سی نام می‌گیرد.
برچسب‌ها را بر اساس نوع چسب استفاده شده نیز به سه دسته جداشدنی، ضد آب و عادی تقسیم می‌نمایند. بر چسب‌ها به صورت رولی و شیت در بازار به فروش می‌رسند.

کاربرد برچسب‌ها در صنایع بسیار گسترده است و از انواع برچسب در تمام صنایع استفاده می‌شود. اکثر برچسب‌ها به کمک دستگاه‌های چاپ صنعتی و لیبل پرینترها قابل چاپ هستند.

برچسب‌های حرارتی از انواع برچسب هستند که بدون نیاز به انواع ریبون قابلیت چاپ دارند. با توجه به مطالب بالا رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ نیز از انواع برچسب می‌باشد.

فروش برچسب

انواع برچسب در صنعت تولید لیبل

برچسب‌ها را بر اساس نوع رویه، میزان چسب و نحوه چاپ به انواع‌ مختلفی تقسیم می‌کنند. انواع برچسب بر اساس نوع رویه را می‌توان در دسته‌های زیر مشاهده نمود.

بر چسب‌ها از نظر نوع چسبی که در آنها استفاده می‌شود به سه دسته تقسیم می‌شوند.

 • برچسب‌های عادی
 • برچسب‌های ضد آب یا واتر پروف
 • برچسب‌های جدا شدنی

برچسب‌ها اکثرا به کمک انواع دستگاه‌های چاپ و ریبون قابلیت چاپ دارند اما دسته‌ای از برچسب‌ها به واسطه دستگاه چاپ حرارتی قابلیت چاپ دارند که رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ یکی از این انواع است. البته برچسب‌ها را براساس ابعاد نیز به دسته‌های رولی و شیت تقسیم می‌نمایند.

برچسب کاغذی با لیبل حرارتی چه تفاوتی می کند؟

رویه‌ی برچسب‌های کاغذی از انواع کاغذ مات، گلاسه و نیمه گلاسه استفاده می‌شود اما رویه‌ی لیبل حرارتی از نوع کاغذی است که به نوعی مواد شیمیایی آغشته شده است.
 • در چاپ روی برچسب کاغذی از دستگاه هایی که ریبون بر روی آنها قرار می گیرد استفاده می شود؛ در حالی که جهت چاپ بر روی لیبل حرارتی هم از دستگاه هایی که ریبون دارند می توان استفاده کرد هم از دستگاه هایی که ریبون ندارند و فقط از طریق انتقال حرارت کار می کنند.
 • روی برچسب‌های کاغذی را می‌توان با تغییر رنگ ریبون در انواع رنگ‌ها چاپ نمود؛ اما روی لیبل حرارتی بیشتر رنگ مشکی قابلیت چاپ دارد. البته به تازگی رنگ‌های قرمز و آبی آن نیز در بازار موجود است.
 • برچسب‌های کاغذی در سایزهای مختلف و ابعاد مختلفی قابلیت برش دارد. اما لیبل‌های حرارتی فقط در سایزهایی که پرینتر حرارتی پشتیبانی می‌کند قابل فروش است برای مثال رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ میلی متر را می‌توان نام برد.

فروش برچسب کاغذی

لیبل حرارتی اتویی با لیبل حرارتی چه تفاوتی می کند؟

لیبل حرارتی با لیبل حرارتی اتویی تنها در اسم با هم نقطه مشترک دارند و در عمل تفاوت های آنها بسیار زیاد است. در ادامه به بخشی از تفاوت های آنها می پردازیم.

 • لیبل حرارتی تنها به صورت رول موجود می‌باشد و در صنایع دارویی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌ها قابلیت استفاده دارد.
 • لیبل حرارتی اتویی بیشتر در صنایع نساجی استفاده می‌شود.
 • در چاپ لیبل‌های حرارتی از پرینترهای حرارتی استفاده می‌شود.
 • لیبل حرارتی اتویی را به کمک اتوهای خانگی و یا اتوی پرس روی انواع لباس چاپ می‌نمایند.
 • لیبل‌های حرارتی فقط در چند رنگ محدود در بازار وجود دارند.
 • لیبل حرارتی اتویی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف برای چاپ روی البسه تولید می‌شود.
 • لیبل‌های حرارتی را به صورت برش خورده و آماده به چاپ به فروش می‌رسانند. مانند رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰
 • لیبل‌های حرارتی اتویی در رنگ‌ها و ابعاد مختلف در بازار وجود دارد و طراحی توسط خود افراد انجام می‌گیرد.

فروش لیبل حرارتی اتویی

کاربرد لیبل حرارتی در آزمایشگاه ها و مراکز درمانی

در آزمایشگاه‌ها از دو نوع مهم لیبل‌های حرارتی استفاده می‌شود.

 • لیبل‌های حرارتی جداشدنی
 • لیبل‌های حرارتی نشدنی
از لیبل‌های حرارت جدا شدنی برای استفاده از لوله‌های شیشه‌ای استفاده می‌شود تا بتوان آنها را به راحتی جدا کرده و از لوله‌ها مجددا استفاده شود. از لیبل‌های حرارتی جدانشدنی برای استفاده در لوله‌های پلاستیکی استفاده می‌شود؛ زیرا امکان استفاده مجدد از این لوله‌ها وجود ندارد.
از طرفی به علت استفاده از لوله‌ها در شرایط استریل نیاز به لیبل‌های حرارتی ضد آب وجود دارد.
بد نیست بدانید از لیبل‌های حرارتی در سایزهای مختلف در آزمایشگاه استفاده می‌شود. رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ به علت سایز مناسبش بیشتر مورد استفاده آزمایشگاه‌ها است.

قیمت لیبل حرارتی

کاربرد لیبل حرارتی در فروشگاه های بزرگ

لیبل‌های حرارتی به دلیل عدم استفاده از جوهر و ریبون نسبت به لیبل‌های دیگر مقرون به صرفه ترند. به دلیل حجم بالای استفاده از لیبل‌ها در فروشگاه‌ها بهترین کاندید لیبل‌های حرارتی می‌باشد.
این لیبل‌ها به کمک گرمای هد دستگاه پرینتر حرارتی چاپ می‌شوند و نیاز به ریبون ندارد. لیبل‌های حرارتی در فروشگاه‌ها اکثر در رنگ مشکی قابلیت چاپ دارند.
در فروشگاه‌ها برای چاپ اطلاعات در دستگاه های زیر از لیبل حرارتی استفاده می‌شود.

 • ترازوها
 • صندوق
 • کارتخوان

هر کدام از این دستگاه ها نیاز به سایز مشخصی از لیبل‌های حرارتی دارند.
رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ نیز از جمله لیبل‌های حرارتی است که می‌توان از آن در فروشگاه‌ها استفاده نمود.

خرید لیبل حرارتی

کاربرد لیبل حرارتی در کشتارگاه

رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ در کشتارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این لیبل‌ها برای درج موارد زیر استفاده می شود.

 • مشخصات گوشت‌ها
 • بارکد
 • تاریخ ذبح گوشت
 • محل ذبح گوشت

لیبل‌های حرارتی را به قسمتی از گوشت و یا قسمت جداشده‌ای از گوشت نصب می‌نمایند.
در اغلب کشتارگاه‌ها از لیبل‌های حرارتی برای درج بارکد بهداشتی گوشت که حاوی اطلاعاتی در مورد شماره پروانه بهداشت کشتارگاه‌ و تاریخ بهداشت است، استفاده می‌شود.
لیبل‌های حرارتی استفاده شده در کشتارگاه‌ها از نوع ضد آب هستند. لیبل‌های ضد آب در برابر انجماد و رطوبت مقاوت خوبی نشان می‌دهند و به همین دلیل برای استفاده در کشتارگاه‌ها مناسب هستند.

فروش لیبل حرارتی

فروش رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰

فروش لیبل‌های حرارتی به دلیل ابعاد پرینترهای حرارتی فقط به شکل رولی انجام می‌گیرد. در رول‌ها برچسب‌هایی با ابعاد مشخص قرار دارد که نام آن رول را مشخص می‌نماید. رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ دارای برچسب‌هایی درابعاد ۳۰*۵۰ است.
فروش رول لیبل حرارتی سایز ۳۰*۵۰ به دلیل ابعاد مناسب آن بسیار رواج دارد و از لیبل‌های پرکاربرد محسوب می شود. این رول در آزمایشگاه‌ها، فروشگاه‌ها و کشتارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
فروش این رول لیبل حرارتی از طریق شرکت های پخش عمده لیبل حرارتی انجام می پذیرد. لذا برای خرید این لیبل می بایست با این شرکت ها ارتباط برقرار نمایید. خرید عمده نیز از این شرکت ها مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش رول لیبل حرارتی سایز 30*50

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
فراز رول
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09195187757
شماره تلفن ثابت: ---
شماره فکس: ---
آدرس کانال: farazrol@
پست الکترونیکی: farazzrol@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش لیبل حرارتی

فروش فوق العاده لیبل حراراتی

اگر بگوییم لیبل های حرارتی یکی از پر مصرف ترین انواع لیبل ها هستند، اشتباه …